Kontakta oss

Adress
Bäckgatan 9
597 53 Åtvidaberg.
E-post
info@elektrotermo.seorder@elektrotermo.se
Faktura
faktura@elektrotermo.se
Telefon
0120-81380

Det är vi som är ElektroTermo AB 

Tobias Lindqvist

Jimmi Herrström

Konstruktion & Marknad

0120-813 73
0708-24 06 42
jimmi@elektrotermo.se

Lars Sjöberg

Produktion & Inköp

0120-813 81
0707-60 61 83
lars@elektrotermo.se

Jim Johansson

Försäljning

0120-813 88
0733-48 06 14
jim.johansson@elektrotermo.se

Marie Krönström

Konstruktion & design

0120-813 85
0707-60 67 30
marie@elektrotermo.se

Håkan Rosén

Godshantering

0120-813 86
hakan.rosen@elektrotermo.se

Katrine Olsson

Ekonomi

Kontor: Box 154 643 22 Vingåker
0151-51 15 69
0709-41 47 83
katrine.olsson@silverstal.se

Vill du arbeta med oss?

Skicka din ansökan till jobb@elektrotermo.se.

ElektroTermo AB

Org. nr: 556312-0558
VAT: SE556312055801

Bank: Danske Bank
SWIFT: DABASESX

IBAN: SE14 1200 0000 0138 9019 4362
Bankgiro: 5761-8761

Kontakt

KONTAKT
Bäckgatan 9
597 53 Åtvidaberg

info@elektrotermo.se
0120-81380

Signa upp på vårt nyhetsbrev

Copyright © 2024 Elektrotermo AB | Utvecklad av: Webbson AB
Cookieinställningar
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram